reklama

Občianske zhromaždenie za slušné Slovensko bude na námestí aj tento piatok

Občianske zhromaždenie Postavme sa za slušné Slovensko bude v Trnave aj tento piatok 16. marca 2018.

Podujatie začína o 17. hodine na Trojičnom námestí.

Pred týždňom sa zhromaždenia zúčastnilo viac ako 2000 ľudí.


Pred týždňom sa v pokojnej atmosfére zišlo v centre Trnavy viac ako 2000 ľudí

“Hoci sa dnes politická situácia mení každý dňom, veríme, že ľudia v účasti na zhromaždeniach zotrvajú a budú i naďalej požadovať, aby sa na politickú scénu vrátila slušnosť a spravodlivosť. Preto sa znova pripájame k iným mestám na Slovensku i v zahraničí a v piatok na Trojičnom námestí vyjadríme spolupatričnosť k tým, ktorým nie je jedno, v akej krajine žijú,” uvádzajú usporiadatelia.

Organizátori pochodov za slušné Slovensko požadujú dôkladné a nezávislé vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej za spoluúčasti medzinárodných vyšetrovateľov a vytvorenie novej dôveryhodnej vlády, ktorej súčasťou nebudú ľudia, u ktorých existujú podozrenia z korupcie a prepojenia na organizovaný zločin.

Organizátori zhromaždenia nie sú členmi žiadnej politickej strany a stavajú sa k hodnotám novembra 1989.

K udalosti sa môžete pripojiť aj na Facebooku, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2018 6:38. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Občianske zhromaždenie za slušné Slovensko bude na námestí aj tento piatok”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.