reklama

Verejné zhromaždenie na podporu odvolaného arcibiskupa bude v piatok na Námestí sv. Mikuláša

Verejné zhromaždenie na podporu odvolaného arcibiskupa Róberta Bezáka sa uskutoční v piatok 6. júla 2012 o 19. hodine na Námestí sv. Mikuláša.

Na verejnosti aj v médiách sa objavili informácie o pripravovanom zhromaždení na Trojičnom námestí, doteraz však nie sú známi organizátori tejto akcie.


Snímka z pondelkového poďakovania odvolanému arcibiskupovi

Iniciátori pondelkového poďakovania preto navrhujú, aby sa zachovalo miesto pôvodného stretnutia na Mikulášskom námestí pri Bazilike (hrubý kostol) so začiatkom v piatok o 19. hodine.

Na zhromaždení budú poskytnuté nové informácie o ďalších aktivitách, vyplývajúcich z odvolania Róberta Bezáka. Účastníci môžu priniesť aj kvet,“ informovali médiá iniciátori akcie.

Ďalšou aktivitou na podporu Bezáka bude utorok 10. júla o 19:00 koncert na Hlavnom námestí v Bratislave.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 5. júla 2012 13:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejné zhromaždenie na podporu odvolaného arcibiskupa bude v piatok na Námestí sv. Mikuláša”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.