reklama

Občianske zhromaždenie Postavme sa za slušné Slovensko bude v piatok na Trojičnom námestí

V piatok 9. marca sa uskutočnia v desiatkach slovenských miest občianske zhromaždenia a pochody. V Trnave bude stretnutie občanov pod názvom Postavme sa za slušné Slovensko od 17. hodiny na Trojičnom námestí.

Podujatie v Trnave zastrešuje trinásť občianskych a študentských organizácií.

Aktivisti žiadajú „dôkladné a nezávislé vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej za spoluúčasti medzinárodných vyšetrovateľov“, ale aj „novú dôveryhodnú vládu, ktorej súčasťou nebudú ľudia, u ktorých existujú podozrenia z korupcie a prepojenia na organizovaný zločin“.


Zhromaždenie v centre Trnavy začne o 17. hodine

Organizátori zhromaždenia zdôrazňujú, že nie sú členmi žiadnej politickej strany a stavajú sa k hodnotám novembra 1989.

V programe sú pripravené aj príhovory hostí, krátke hudobné vystúpenie a zapálenie sviečok za Jána a Martinu.

K udalosti sa môžete pridať aj aj na Facebooku, link tu.

Pred týždňom 2. marca 2018 venovali pri Trojičke desiatky Trnavčanov tichú spomienku zavraždenému novinárovi Jánovi Kuciakovi a jeho snúbenici Martine Kušnírovej.


Mladý zavraždený pár si Trnavčania uctili zapálením sviečky pod Súsoším Najsvätejšej Trojice

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2018 7:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Občianske zhromaždenie Postavme sa za slušné Slovensko bude v piatok na Trojičnom námestí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.