reklama

Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila

Prvý protest Gorila sa uskutoční v Trnave v piatok 9. marca o 16. hodine na Trojičnom námestí.

Organizátori sú podľa vlastných slov nezávislou, otvorenou a neformálnou skupinou aktívnych občanov, ktorá organizuje v duchu protestov Gorila verejnú debatu pre konštruktívnu výmenu názorov. „Zasadzujeme sa predovšetkým za myšlienky priamej demokracie, občianskej ústavy a spravodlivého referenda.“

Na Trojičnom námestí chcú organizátori diskutovať a hľadať riešenia. „V priebehu celej akcie bude možnosť podpísať petíciu za spravodlivé referendum,“ informoval organizačný štáb protestu Gorila.

Účasť na zhromaždení potvrdili aj sympatizanti Mariána Kotlebu a jeho Ľudovej strany Naše Slovensko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2012 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.