reklama

Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila

Prvý protest Gorila sa uskutoční v Trnave v piatok 9. marca o 16. hodine na Trojičnom námestí.

Organizátori sú podľa vlastných slov nezávislou, otvorenou a neformálnou skupinou aktívnych občanov, ktorá organizuje v duchu protestov Gorila verejnú debatu pre konštruktívnu výmenu názorov. “Zasadzujeme sa predovšetkým za myšlienky priamej demokracie, občianskej ústavy a spravodlivého referenda.”

Na Trojičnom námestí chcú organizátori diskutovať a hľadať riešenia. “V priebehu celej akcie bude možnosť podpísať petíciu za spravodlivé referendum,” informoval organizačný štáb protestu Gorila.

Účasť na zhromaždení potvrdili aj sympatizanti Mariána Kotlebu a jeho Ľudovej strany Naše Slovensko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2012 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila”

 1. 1
  ludoop says:

  Kto sú Gorily v Trnave? Dajte typ

 2. 2
  . says:

  Trnava je malý Rím, samá…. , teda asi je to tak, že každý musí z toho byť niečo, ak nie je jedno, tak potom to druhé ( ale iba taká malá gorilka).
  Ak chceš 9. 3. na námestí protestovať, tak musíš vedieť proti čomu protestuješ. Ak chceš nápravu, tak si rozmyslí koho budeš 10, 3. voliť!

 3. 3
  Jovany says:

  Jožko na Štefana B. si zabudol?

 4. 4
  Preston says:

  SORRY ale prvý protest v TRNAVE sa konal 24.2.2012 aj keď účasť bola minimálna, no práve to bolo štartovacím motorom, aby sme sa 9.3.2012 zišli vo väčšom počte.
  Tak že autor článku by si mal preveriť skutočnosti a ak bude chcieť, pošlem mu aj propagačný plagát z prvého protestu Gorila v Trnave :)

  • 4.1
   gumkac says:

   Veru, aj my sme protestovali proti Gorile uz 13.2., 20.2.a 27.2. Sice nas bolo v senku len 5 ako aj vas, a nikto o nasom proteste nevedel… Ale napisat o tom mohli.
   Ked to tak pocitam protestov uz bolo najmenej pet!

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.