reklama

Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila

Prvý protest Gorila sa uskutoční v Trnave v piatok 9. marca o 16. hodine na Trojičnom námestí.

Organizátori sú podľa vlastných slov nezávislou, otvorenou a neformálnou skupinou aktívnych občanov, ktorá organizuje v duchu protestov Gorila verejnú debatu pre konštruktívnu výmenu názorov. „Zasadzujeme sa predovšetkým za myšlienky priamej demokracie, občianskej ústavy a spravodlivého referenda.“

Na Trojičnom námestí chcú organizátori diskutovať a hľadať riešenia. „V priebehu celej akcie bude možnosť podpísať petíciu za spravodlivé referendum,“ informoval organizačný štáb protestu Gorila.

Účasť na zhromaždení potvrdili aj sympatizanti Mariána Kotlebu a jeho Ľudovej strany Naše Slovensko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2012 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí bude prvý protest Gorila”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.