reklama

V sobotu sa bude na Trojičnom námestí opäť skákať bungee jumping

Trojičné námestie v centre Trnavy bude v sobotu 8. augusta 2015 dejiskom 2. ročníka podujatia Trnava Extreme Day. Ústredným ťahákom akcie budú opäť zoskoky bungee jumping na gumenom lane z viac ako 40 – metrovej výšky.

Povinné bezpečnostné pokyny, technická príprava, nástup do železnej klietky, výstup do výšin pomocou 43-tonového žeriava. Potom zostáva už len posledný krok. Zoskok do prázdna zoči-voči námestiu. Taký je scenár každého zoskoku.

Podujatie rovnako ako pri premiére v roku 2011 technicky zabezpečujú skúsení profesionáli z Krokus Extrem Sport Team-u na čele s slovenskou horolezckou legendou – Petrom Hámorom.

Ľudia okolo Hámora realizujú zoskoky z lana už viac ako dvadsať rokov.

ex-1

Počas jednodňovej akcie na Trojičnom námestí je možné uskutočniť z časových dôvodov obmedzený počet zoskokov. Pred štyrmi rokmi sa na Trojičnom námestí odvážilo skočiť viac ako 70 ľudí.

Žeriav vytiahne prvých odvážlivcov nad centrum Trnavy o 10. hodine, posledný zoskok bude možné z bezpečnostných dôvodov uskutočniť približne o 19.30 hodine.

Organizátori spustili aj predpredaj poukazov na zoskoky.

Záujemcovia si môžu poukazy kúpiť poukazy a sami si určiť čas svojho zoskoku v informačnom centre TTi pod mestskou vežou.

K dispozícii je zatiaľ 25 poukazov za zvýhodnenú cenu 25 eur. Cena za zoskok priamo na mieste bude 30 eur.

ex-3

Súčasťou podujatia bude pouličné umenie v podobe veľkej grafitti steny, v priestore pred budovou divadla ukážu svoje umenie šikovní chalani na skateboardoch, kolieskových korčuliach či BMX bicykloch.

O hudobnú produkciu v rámci Trnava Extreme Day na Trojičnom námestí sa postarajú DJ SPINHANDZ a DJ DASEX.

Vstup je voľný.

Podujatie organizujú portál trnava-live.sk a agentúra MediaFlash v spolupráci s mestom Trnava.

ex-pl

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2015 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.