reklama

Bungee jumping na námestí v Trnave? Žiadny problém – už v sobotu 6. augusta!

Agentúra MediaFlash, internetový portál www.trnava-live.sk a Agency J.H. v spolupráci s mestom Trnava pripravujú na sobotu 6. augusta ďalšie zo série premiérových podujatí v centre Trnavy.

Po májových prenosoch z hokejových majstrovstiev sveta pod názvom Trnava Fandí Hokeju a dvojdňovom turnaji v plážovom futbale Beach Soccer Trnava Cup prinesie rovnaký organizačný tím obyvateľom z Trnavy a okolia možnosť vyskúšať si voľný zoskok z výšky 40 metrov priamo na Trojičnom námestí.

Akcia pod názvom TRNAVA EXTREME DAY začne v sobotu 6. augusta dopoludnia a potrvá až do večerných hodín.

Bungee jumping bude zabezpečovať overená spoločnosť z Vysokých Tatier pod vedením známeho slovenského alpinistu, inštruktora horolezectva a cestovateľa Petra Hámora.
Tím ľudí okolo Petra Hámora už roky realizuje skoky z mostíka na Štrbskom Plese, a tiež na rôznych akciách prostredníctvom mobilných žeriavov.

V Trnave sa bude skákať v priestore medzi Trojičkou a budovou pošty zo žeriavu z výšky približne 40 metrov. Pre ilustráciu ochodza mestskej veže, určená pre vyhliadku na mesto, sa nachádza vo výške 30 metrov nad zemou. Klasický osemposchodový činžiak sa čnie do približne rovnakej výšky.

Extreme Day však nebude len o skákaní na gumenom lane.

„Súčasťou akcie bude streetballový turnaj pred divadlom, svoje umenie predvedú chlalani z trnavského združenia OZ Street Sports, ktorí sa venujú BMX, inline skatingu a skateboardingu, pozvali sme aj maliarov graffiti. Tí sa pokúsia spoločne o vytvorenia zaujímavého niekoľkometrového diela, ktoré zostane na nejaký čas vystavené v centre mesta. K dispozícii bude aj občerstvovacia zóna a pódium, na ktorom vystúpia DJ’s a hudobné kapely,“ priblížili svoje predstavy o akcii Trnava Extreme Day Ivan Novotný z agentúry MediaFlash a Patrik Pokorný z portálu trnava-live.sk, ktorí podujatie organizujú.

Bungee jumping bude spoplatnený sumou 20 eur za zoskok.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2011 19:05. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA EXTREME DAY, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Bungee jumping na námestí v Trnave? Žiadny problém – už v sobotu 6. augusta!”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.