reklama

Na Trojičnom námestí sa bude opäť skákať bungee jumping. Chystá sa 2. ročník Trnava Extreme Day

Trojičné námestie v centre Trnavy bude v sobotu 8. augusta 2015 dejiskom 2. ročníka podujatia Trnava Extreme Day. Ústredným ťahákom akcie budú opäť zoskoky bungee jumping na gumenom lane z viac ako 40 – metrovej výšky. Podujatie organizujú portál trnava-live.sk a agentúra MediaFlash v spolupráci s mestom Trnava.

Povinné bezpečnostné pokyny, technická príprava, nástup do železnej klietky, výstup do výšin pomocou 43-tonového žeriava. Potom zostáva už len posledný krok. Zoskok do prázdna zoči-voči námestiu. Taký je scenár každého zoskoku.

Podujatie rovnako ako pri premiére v roku 2011 technicky zabezpečujú skúsení profesionáli z Krokus Extrem Sport Team-u na čele s slovenskou horolezckou legendou – Petrom Hámorom. Ľudia okolo Hámora realizujú bungee jumping už viac ako dvadsať rokov.

extreme-day-1

extreme-day-2
Pred štyrmi rokmi sa do vyše štyridsaťmetrovej výšky odvážilo 76 ľudí. Len piati z nich napokon nezoskočili.

Počas jednodňovej akcie na Trojičnom námestí je možné realizovať z časových dôvodov obmedzený počet zoskokov. Pred štyrmi rokmi sa odvážilo skočiť viac ako 70 ľudí.

Skákať sa začne o 10. hodine, posledný zoskok bude možné z bezpečnostných dôvodov uskutočniť približne o 19.30 hodine.

Organizátori spúšťajú v pondelok 27. júla predpredaj poukazov na zoskoky.

Záujemcovia si môžu poukazy kúpiť poukazy a sami si určiť čas svojho zoskoku v informačnom centre TTi pod mestskou vežou. K dispozícii je zatiaľ 25 poukazov za zvýhodnenú cenu 25 eur. Cena za zoskok priamo na mieste bude 30 eur.

Súčasťou podujatia bude pouličné umenie v podobe veľkej grafitti steny, v priestore pred budovou divadla ukážu svoje umenie šikovní chalani na skateboardoch, kolieskových korčuliach či BMX bicykloch.

O hudobnú produkciu na Trojičnom námestí sa postarajú DJ SPINHANDZ a DJ DASEX.

INFO:

TRNAVA EXTREME DAY 2015

BUNGEE JUMPING

GRAFFITI

DJ’S

STREET SPORTS

8. AUGUST 10.00 – 20.00 h

extreme-day-t

extreme_day_2015

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2015 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.