reklama

Na Trojičnom námestí sa bude opäť skákať bungee jumping. Chystá sa 2. ročník Trnava Extreme Day

Trojičné námestie v centre Trnavy bude v sobotu 8. augusta 2015 dejiskom 2. ročníka podujatia Trnava Extreme Day. Ústredným ťahákom akcie budú opäť zoskoky bungee jumping na gumenom lane z viac ako 40 – metrovej výšky. Podujatie organizujú portál trnava-live.sk a agentúra MediaFlash v spolupráci s mestom Trnava.

Povinné bezpečnostné pokyny, technická príprava, nástup do železnej klietky, výstup do výšin pomocou 43-tonového žeriava. Potom zostáva už len posledný krok. Zoskok do prázdna zoči-voči námestiu. Taký je scenár každého zoskoku.

Podujatie rovnako ako pri premiére v roku 2011 technicky zabezpečujú skúsení profesionáli z Krokus Extrem Sport Team-u na čele s slovenskou horolezckou legendou – Petrom Hámorom. Ľudia okolo Hámora realizujú bungee jumping už viac ako dvadsať rokov.

extreme-day-1

extreme-day-2
Pred štyrmi rokmi sa do vyše štyridsaťmetrovej výšky odvážilo 76 ľudí. Len piati z nich napokon nezoskočili.

Počas jednodňovej akcie na Trojičnom námestí je možné realizovať z časových dôvodov obmedzený počet zoskokov. Pred štyrmi rokmi sa odvážilo skočiť viac ako 70 ľudí.

Skákať sa začne o 10. hodine, posledný zoskok bude možné z bezpečnostných dôvodov uskutočniť približne o 19.30 hodine.

Organizátori spúšťajú v pondelok 27. júla predpredaj poukazov na zoskoky.

Záujemcovia si môžu poukazy kúpiť poukazy a sami si určiť čas svojho zoskoku v informačnom centre TTi pod mestskou vežou. K dispozícii je zatiaľ 25 poukazov za zvýhodnenú cenu 25 eur. Cena za zoskok priamo na mieste bude 30 eur.

Súčasťou podujatia bude pouličné umenie v podobe veľkej grafitti steny, v priestore pred budovou divadla ukážu svoje umenie šikovní chalani na skateboardoch, kolieskových korčuliach či BMX bicykloch.

O hudobnú produkciu na Trojičnom námestí sa postarajú DJ SPINHANDZ a DJ DASEX.

INFO:

TRNAVA EXTREME DAY 2015

BUNGEE JUMPING

GRAFFITI

DJ’S

STREET SPORTS

8. AUGUST 10.00 – 20.00 h

extreme-day-t

extreme_day_2015

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2015 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.