reklama

Vianočný primátorský punč bude na námestí v utorok a stredu

Tradičné predvianočné stretnutie predstaviteľov mesta Trnava s obyvateľmi na Trojičnom námestí sa uskutoční v utorok 20. a v stredu 21. decembra.

Mesto Trnava organizuje aj v tomto roku Vianočný primátorský punč.

Ilustračné foto

V čase od 16. do 18. hodine počas utorka 20. a stredy 21. decembra 2016 sa pozýva primátor mesta a predstavitelia trnavskej radnice a mestského úradu verejnosť na pohárik horúceho punču.

Peniaze, ktoré môžu Trnavčania a návštevníci Vianočných trhov dobrovoľne za punč zaplatiť, budú využité na charitatívne účely.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2016 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.