reklama

Vianočný primátorský punč bude na námestí v utorok a stredu

Tradičné predvianočné stretnutie predstaviteľov mesta Trnava s obyvateľmi na Trojičnom námestí sa uskutoční v utorok 20. a v stredu 21. decembra.

Mesto Trnava organizuje aj v tomto roku Vianočný primátorský punč.

Ilustračné foto

V čase od 16. do 18. hodine počas utorka 20. a stredy 21. decembra 2016 sa pozýva primátor mesta a predstavitelia trnavskej radnice a mestského úradu verejnosť na pohárik horúceho punču.

Peniaze, ktoré môžu Trnavčania a návštevníci Vianočných trhov dobrovoľne za punč zaplatiť, budú využité na charitatívne účely.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2016 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.