reklama

Vinárstvo Magula pozýva na jedinečnú akciu Vlci a Ruže do Suchej nad Parnou. Spoznáte tu krásy vidieka a ochutnáte skvelé víno a jedlo

Vezmite aj deti a priateľov a príďte osláviť leto a víno na farmu do rodinného vinárstva Magula. Na sobotu 1. augusta 2020 od 14. hodiny pripravili parádny program, aký sa len tak nevidí. Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou sa bude ochutnávať víno, spoznávať krásy vidieka, debatovať a vychutnávať život.

Okrem vín z vinárstva Magula predstavia aj vína svojich priateľov a kolegov zo združenia Autentista Slovakia. Počas celého dňa budú k dispozícii degustačné bary a večer si návštevníci vychutnajú západ slnka na streche s fantastickým výhľadom v improvizovanom Sunset Rooftop bare.

Tešiť sa tiež môžete na skvelú kávu, vynikajúcu zmrzlinu a výborné jedlo, všetko v podaní podobných nadšencov, akými sú aj Magulovci pre víno.


Vinárska rodina Magulovcov zo Suchej nad Parnou

V rámci podujatia nazvaného VLCI A RUŽE môžete nakuknúť do farmárskeho života v biodynamickom altánku, spolu s Jirkom Prachařom zo združenia Demeter CS, ktorý bude mať pripravenú aj zaujímavú prednášku o biodynamickom poľnohospodárstve.

„A keďže sme tento rok začali aj včeláriť, poprosili sme nášho suseda a kamaráta z Vlčej doliny, včelára telom aj dušou Rasťa Hvizdoša, aby pri našich úľoch porozprával o včielkach a práci s nimi – samozrejme nebude chýbať ani jeho vynikajúci med,“ poznamenal Vlado Magula.

Deti určite ocenia možnosť povoziť sa na koníkoch, či preskúmať tajomstvá 10 000 metrov štvorcových veľkého areálu farmy na objaviteľskom chodníku. A keď vysmädnú, výbornú limonádu im namiešajú Lemonade Boyz.

Počas dňa sa uskutočnia sprevádzané prehliadky vinárstva spojené s krátkou degustáciou.

Degustátorským vrcholom večera bude Masterclass spojená s vertikálnou degustáciou 10 ročníkov Frankovky z Vinárstva Magula. Počet miest je obmedzený len na 20, preto odporúčame zakúpiť si miesto vopred tu.

Kultúra

Na akcii VLCI A RUŽE nebude chýbať ani dobrá hudba. Návštevníkom sa predstaví vynikajúca pesničkárka a multiinštrumentalistka Jana Andevska, ktorá bola ako jediný slovenský interpret nominovaná na prestížnu cenu Grammy a pochádza práve zo Suchej nad Parnou.

Večer sa uskutoční tancovačka s DJ Tomášom aka MojemenojeTomaš.

Podujatie VLCI A RUŽE sa začne v sobotu 1. augusta 2020 o 14:00 hodine.

Vstupné na akciu je zdarma, konzumácia je spoplatnená. Psíkov prosíme nechajte doma, na farme chovajú rôzne zvieratá.

Podrobné informácie o akcii nájdete na tejto FB stránke.

FOTO: Vinárstvo Magula

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2020 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.