reklama

V Suchej nad Parnou sa stretnú otužilci

Vodná nádrž v Suchej nad Parnou bude v nedeľu 3. novembra 2013 dejiskom celoslovenského zrazu otužilcov.

Podujatie organizuje Občianske združenie Trnavskí Bíli Medvedi (OZ TBM).

Podľa slov Ľuboša Andela z organizačného štábu OZ usporiadatelia predbežne odhadujú účasť približne 100 vyznávačov otužovania a zimného plávania z celého Slovenska.

Očakávame, že na zraz otužilcov prídu kolegovia z Bratislavy, Nitry, Senice, Martina, Žiliny, Piešťan, Topoľčian, Kollárova, Žiaru nad Hronom, Banskej Bystrice, Senca a ďalších slovenských miest,“ konkretizoval Ľ. Andel.

bili-medvedi-1
bili-medvedi-2
Snímky z dnešného stretnutia trnavských otužilcov v Suchej nad Parnou

Program zrazu otvorí prezentácia o 13. hodine, zhromaždenie plavcov na brehu vodnej nádrže je naplánované na 14. hodinu.

Organizátori z OZ Trnavskí Bíli Medvedi radi privítajú v Suchej nad Parnou nielen otužilcov, ale srdečne pozývajú aj divákov.

V závislosti od počasia potrvá samotné plávanie približne 30 až 40 minút.

Presne týždeň pred akciou, v nedeľu 27. októbra popoludní, si vodu na priehrade v Suchej nad Parnou trnavskí medvedi vyskúšali na vlastnej koži.

Voda mala dnes asi 14 stupňov Celzia, čo je pre nás samozrejme až príliš vysoká teplota. V takejto vode vydržíme bez problémov plávať aj pol hodinu,“ hodnotil člen združenia Norbert Kopecký.

Aktuálne informácie o činnosti OZ Trnavskí Bíli Medvedi môžete sledovať aj na Facebooku.

Plagát:
zraz-plavci

Ulož ako PDF
Napísal 27. októbra 2013 18:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Suchej nad Parnou sa stretnú otužilci”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.