reklama

K vodnej nádrži pri Dolnom Dubovom mieria otužilci z celého Slovenska

Pokročilá jeseň je pre medvede jasným znamením, že treba začať myslieť na zimný spánok. Úplne opačného zmýšľania sú medvede biele, v tomto prípade dvojnohé, srdcom aj telom otužilci.

Pre členov z OZ Trnavskí Bíli Medvedi je zima tým najlepším obdobím. Čím chladnejšia, tým lepšie. Voda s teplotami nad 5 stupňov je pre nich ako čaj.

Už vlani sa rozhlodli spoločné „klubové“ otužovanie a plávanie obohatiť a v novembri pozvali do Suchej nad Parnou kolegov z celého Slovenska. Prišlo ich viac ako šesťdesiat.

otuzilci-tbm
Otužilci z Trnavy a celého Slovenska sa stretli vlani v Suchej nad Parnou

V nedeľu 23. novembra sa stretnú slovenskí otužilci vďaka aktivite OZ Trnavskí Bíli Medvedi opäť. Druhý ročník Celoslovenského zrazu otužilcov sa uskutoční tentoraz na vodnej nádrži pri Dolnom Dubovom.

„V tomto roku predpokladáme vyššiu účasť, odhadujeme, že sa k nám pridá asi 150 otužilcov. Organizovaní otužilci sa registrujú, zaplávať si môžu samozrejme aj neorganizovaní nadšenci,“ uviedol Alexander Bán z OZ Trnavskí Bíli Medvedi.

Otužilcov čaká v nedeľu popoludní pribilžne 40-minútové spoločné plávanie v chladných vodách, chýbať nebude pohostenie, ocenenie pre najmladšieho a najstaršieho otužilca alebo tombola.

Slávnostný nástup na brehu nádrže je o 14. hodine.

„Teší nás stále rastúci počet otužilcov. Naším hlavným cieľom je propagácia zdravého životného štýlu,“ poznamenal A. Bán.

TBM-dubove

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2014 13:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.