reklama

Otužilci z celého Slovenska vyskúšajú vodu v Dolnom Dubovom

Vodná nádrž v Dolnom Dubovom privíta v sobotu 9. decembra 2017 otužilcov z celého Slovenska. Zraz v úvode otužileckej sezóny tradične organizuje OZ Trnavskí Bíli Medvedi.

Chladné vody dolnodubovskej nádrže podľa odhadov organizátorov vyskúša zrejme viac ako stovka prihlásených otužilcov.

Najväčší otužilci strávia vo vode približne 20 minút.

Ilustračné foto

Registrácia ľadových medveďov sa uskutoční od 12. do 13.30 hodiny v miestnom kultúrnom dome, po presune k nádrži je predpokladaný začiatok plávania o 14. hodine hneď po slávnostnom nástupe na brehu.

Súčasťou podujatia budú aj preteky na 200 metrov.

Trnavskí otužilci pozývajú aj verejnosť, povzbudiť a sledovať odvážlivcov kúpajúcich sa v decembrovom chlade môže každý.

Jedným z cieľov podujatia je okrem spoločného stretnutia vždy dobre naladených ľudí aj propagácia zdravého životného štýlu.

Pre otužilcov je zima tým najlepším obdobím. Čím chladnejšia, tým lepšie. Vodu s teplotami nad 5 stupňov Celzia označujú za teplú ako čaj.

V tomto roku bude mať akcia aj charitatívny rozmer, keď Trnavskí Bíli Medvedi spoja zraz so zbierkou pre hendikepovaného mladíka z Dolného Dubového.

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2017 7:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.