reklama

Minifestival Vlci a ruže je oslavou vína a leta v rodinnom vinárstve Magulovcov v Suchej nad Parnou. Bude už túto sobotu

Urobte si peknú sobotu a príďte osláviť víno a leto na farmu, do rodinného vinárstva Magula v Suchej nad Parnou. Rodina Magulovcov pripravila už štvrtý ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou budeme ochutnávať naturálne vína, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život.

Brány podujatia sa otvoria poslednú sobotu pred letnými prázdninami – 24.júna 2023 o 14:00. Počas celej akcie budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 19 krajinách na troch kontinentoch.

FOTO: Magula – rodinné vinárstvo

Počas tohto ročníka Magulovci pripravili špeciálne prekvapenie! Už tradične bude možné ochutnať nielen vína z produkcie rodinného vinárstva Magula, no tentokrát príde skutočne svetový hosť.

Privítajú sommeliera Mariusa Fricka (@winetourette) z kultovej nemeckej Freiheitvinothek (@freiheitvinothek) ktorý predstaví svoj výber prudko pitných naturálnych vín z Nemecka.

Vinárskym vrcholom podujatia bude limitovaná Masterclass najlepších svetových Frankoviek pod vedením Mariusa Fricka. Registrácia na túto degustáciu je potrebná vopred, k dispozícii je len 12 miest!

Ako každý rok sa môžete tešiť tiež na skvelé jedlo, výberovú kávu, zmrzlinu, koncert, prehliadky vínnej pivnice a poriadnu zábavu.

Na koncerte sa tento rok predstaví vychádzajúca hviezda našej hudobnej scény TIMEA.

Počas celého dňa budete môcť zobrať svoje deti na objavný chodník po farme, kde spoznajú rôzne hospodárske zvieratká a zaujímavé rastlinky. Tie odvážnejšie si môžu vysadnúť na našich čiernych lipicánov Astora a Mistera, ktorí sa už tešia ako ich povozia :)

K dispozícii tiež bude tvorivá dielnička s animátorkou.

FOTO: Magula – rodinné vinárstvo

O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami.

Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia. Brány svojho vinárstva pre verejnosť otvára len 1x v roku, počas podujatia Vlci a ruže. Nepremeškajte preto túto príležitosť spoznať ich vína a filozofiu a užite si pritom pekný deň na farme medzi Ružovou a Vlčou dolinou.

Vlci a ruže sa začnú v sobotu 24.6. od 14:00, akcia potrvá do 22:00.

Vstupné na podujatie je 15 EUR a v cene sú žetóny na konzumáciu v hodnote 5 EUR a degustačný pohár. Deti a mládež do 18 rokov majú vstup zdarma.

Psíkov a domácich miláčikov prosím nechajte doma, na farmu majú zvieratá vstup zakázaný.

INFO:

Link na podujatie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/763170772129838/
Link na predaj vstupeniek na Vlci a ruže 2023: https://goout.net/sk/vlci-a-ruze-2023/szilmvv/
Link na predaj vstupeniek na Masterclass Svetové Frankovky: https://bit.ly/FRNKVK
Instagram MAGULA rodinné vinárstvo: https://www.instagram.com/vinomagula/
Facebook MAGULA rodinné vinárstvo: https://www.facebook.com/RodinneVinarstvoMagula

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2023 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.