reklama

V sobotu bude druhý ročník minifestivalu Vlci a ruže v rodinnom vinárstve Magula v Suchej nad Parnou

Urobte si peknú sobotu a príďte osláviť víno a leto na farmu, do rodinného vinárstva Magula v Suchej nad Parnou. Rodina Magulovcov pripravila už druhý ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou sa bude ochutnávať víno, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život.

Brány podujatia sa otvoria v sobotu 31. júla 2021 o 14:00. Počas celej akcie budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 17 krajinách na troch kontinentoch.

Pripravený tiež bude Bublinkový bar s naturálnymi sektami od spriatelených remeselných vinárov spod Malých Karpát, ale aj z ďalekého Tokaja – viacerí vinári prídu svoje vína nalievať osobne! Počas celého dňa sa uskutoční tiež viacero sprevádzaných prehliadok vinárstva a farmy.

Vrcholom podujatia bude koncert pesničkárky a hudobníčky a multiinštrumentalistky Janky Andevskej o 19. hodine.

FOTO: Vinárstvo Magula

Počas celého dňa budete môcť zobrať svoje deti na objavný chodník po farme, kde spoznajú rôzne hospodárske zvieratká a zaujímavé rastlinky. Tie odvážnejšie si môžu vysadnúť na našich čiernych lipicánov Astora a Mistera, ktorí sa už tešia ako ich budú voziť na koni :)

O ekologickom a biodynamickom poľnohospodárstve budete môcť debatovať v biodynamickom altánku Demeter. O 16:00 bude aj zaujímavá prednáška o biodynamike od Jána Vavričku z Demeter Česko & Slovensko – www.demetercs.eu.

Chýbať opäť nesmie ani včelár Rasťo Hvizdoš z Vlčej doliny – včelár telom i dušou, ktorý Vám porozpráva o starostlivosti o včielky a prinesie i svoj vynikajúci suchovský med – www.medodvcelara.sk.

O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami. Chýbať nebude ani skvelá zmrzlina od Gio, či kvalitná káva od Fefecafé servírovaná z legendárnej fefekáry.

O jedlo sa postarajú foodtrucky Unas Streetfood s legendárnymi burgrami a Paráčiky s originálnou kórejskou gyozou, takže hladní určite nezostanú ani mäsožravci, ani vegáni.

Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia.

Brány svojho vinárstva pre verejnosť otvára len jeden raz v roku, počas podujatia Vlci a ruže. Nepremeškajte preto túto príležitosť spoznať ich vína a filozofiu a užite si pritom pekný deň na farme medzi Ružovou a Vlčou dolinou.

Akcia potrvá do 22. hodiny.

Vstupné na podujatie je zdarma, konzumácia je spoplatnená.

Psíkov a domácich miláčikov prosím nechajte doma, na farmu majú zvieratá vstup zakázaný.

Podrobné informácie o akcii sú priebežne zverejňované na Facebooku rodinného vinárstva Magula https://www.facebook.com/RodinneVinarstvoMagula.

FOTO: Vinárstvo Magula

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2021 7:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.