reklama

V sobotu potvrdili v Trnave dva nové prípady Covid-19. Ide o muža zo Suchej nad Parnou a ženu zo Senice

AKTUALIZOVANÉ

Úrad verejného zdravotníctva SR špecifikoval v nedeľu 22. marca 2020 popoludní lokality 41 nových pozitívnych prípadov ochorenia Covid-19 zo soboty 21. marca.

Podľa zverejnených údajov dva pozitívne testy zo soboty boli vo Fakultnej nemocnici Trnava.

Ide o muža zo Suchej nad Parnou a ženu zo Senice. “Išlo o testy, kedy pacienti neboli vo FN Trnava hospitalizovní,” uviedla FN Trnava v nedeľu popoludní na svojej FB stránke.

Naposledy potvrdili koronavírus v Trnave v utorok.

Ilustračné foto

Od začiatku epidémie dodnes potvrdili koronavírus v trnavskej nemocnici v 7 prípadoch.

Národné referenčné centrum pre chrípku na Úrade verejného zdravotníctva SR nahlásilo v sobotu 21. marca 41 nových pozitívnych vzoriek a 399 negatívnych vzoriek.

Na Slovensku evidujeme k 21.3. celkovo 178 potvrdených prípadov ochorenia COVID-19, negatívnych je 3069 vzoriek.

Príslušné regionálne úrady verejného zdravotníctva v SR zabezpečujú všetky potrebné protiepidemické opatrenia na elimináciu rizika šírenia ochorenia.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2020 12:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.