reklama

Zmena termínu! Oslávte víno a leto na farme rodinného vinárstva Magulovcov so skvelým programom

AKTUALIZOVANÉ 27. JÚLA O 18:20 hod.:

Vzhľadom na nepriaznivé počasie avizované na tento víkend sa Vinárstvo Magula rozhodlo podujatie presunúť na nový termín. V sobotu čaká trnavský región s najväčšou pravdepodobnosťou výdatný, dlhotrvajúci a popravde aj dlho túžobne očakávaný dážď.

„Po dôkladnom zvážení a konzultácii so všetkými našimi partnermi sme sa rozhodli podujatie presunúť na poslednú prázdninovú sobotu – 3. septembra 2022. Program festivalu sa nám podarilo zachovať nezmenený. Veľmi nás mrzí, že zmenu robíme takto tesne pred akciou, sami sme jej venovali množstvo energie a času na prípravu. Je však pre nás dôležité, aby ste si deň na našej farme čo najlepšie užili a tento víkend by to žiaľ nebolo možné,“informoval v stredu 27. júla Vladimír Magula.

Rodina Magulovcov pripravuje už tretí ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou sa bude ochutnávať naturálne víno, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život.

Brány podujatia sa otvoria v sobotu 3. septembra 2022 o 14:00 hodine. Pôvodne avizovaný termín bol 30. júl.

Ilustračné foto: Vinárstvo Magula

Počas celej akcie budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 19 krajinách na troch kontinentoch.

Pripravený tiež bude špeciálny bar so slovenskými oranžovými vínami pod taktovkou skúseného sommeliera Tomáša Šajgala (@somm_sajgal).

Počas celého dňa sa uskutoční tiež viacero sprevádzaných prehliadok vinárstva a farmy.

Večer je na programe parádny koncert hudobníka a multiinštrumentalistu Martina Turčana.

Ilustračné foto: Vinárstvo Magula

Počas celého dňa budú môcť návštevníci zobrať svoje deti na objavný chodník po farme, kde spoznajú rôzne hospodárske zvieratká a zaujímavé rastlinky.

Tie odvážnejšie si môžu vysadnúť na našich čiernych lipicánov Astora a Mistera, ktorí sa už tešia ako ich povozia :) K dispozícii tiež bude tvorivá dielnička s animátorkou.

Skvelé jedlo špeciálne k nášmu vínu pripraví Pán Tymián, na svoje si prídu vegetariáni, mäsožravci, aj deti (@pantymian). Chýbať nebudú ani lahodné tapas, svoje medy príde predstaviť rodinné včelárstvo Blaško z Naháča (@vcelarstvo_blasko).

Ilustračné foto: Vinárstvo Magula

O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami.

Pestrosť sveta výberovej kávy nám predstavia pražiari Beansmith’s z Prahy (@beansmith.s).

Aby toho nebolo málo so svojou zážitkovou zmrzlinou pripravenou priamo pred Vami sa prídu predstaviť aj Fresh & roll (@freshandrollsk).

Ilustračné foto: Vinárstvo Magula

Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia.

Brány svojho vinárstva pre verejnosť otvára len raz v roku, počas podujatia Vlci a ruže.

Nepremeškajte preto túto príležitosť spoznať ich vína a filozofiu a užite si pritom pekný deň na farme medzi Ružovou a Vlčou dolinou.

Vlci a ruže sa začnú v sobotu 3.9. od 14:00, akcia potrvá do 22:00.

Vstupné na podujatie je 10 EUR a zahŕňa žetóny na konzumáciu v hodnote 8 EUR a pohár, alebo festivalovú tašku. Deti a mládež do 18 rokov majú vstup zdarma.

Psíkov a domácich miláčikov prosím nechajte doma, na farmu majú zvieratá vstup zakázaný.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2022 13:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.