reklama

V areáli Slávie bude na budúci týždeň Deň polície

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave srdečne pozýva všetkých občanov na podujatie Deň polície.

Uskutoční sa v piatok 21. septembra 2012 so začiatkom o 9. hodine v športovom areáli Slávie.

Aj tento rok návštevníkom podujatia polícia umožní nazrieť do svojho zákulisia a ukáže to najzaujímavejšie zo svojich činností. Sledovať môžeze zásah príslušníkov pohotovostného policajného útvaru, ukážky pyrotechnikov, policajnú kynológiu a jazdnú políciu z Bratislavy. Pozrieť si môžete kriminalistickú techniku, policajné autá, motorky a deti sa budú môcť povoziť na dopravnom ihrisku. Ukážky a techniku budú prezentovať profesionálni a dobrovoľní hasiči a tiež záchranári,“ priblížila najväčšie z lákadiel atraktívneho Dňa polície krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Pri rôznych preventívnych činnostiach a súťažiach budú deti odmenené pozornosťami od policajtov.

KR PZ v Trnave všetkých srdečne pozýva do športového areálu trnavskej Slávie.

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2012 15:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.