reklama

Chcete mať „Svatý pokoj“? Strávte štvrtkový večer v spoločnosti pohodovej muziky

Vo štvrtok 1. júla začína v priestoroch Monkey Clubu na Radlinského ulici v Trnave séria letných koncertov známej trnavskej trojice hudobníkov Gaba Vohlárika, Tomáša a Riša Gajlíkovcov pod názvom SVATÝ POKOJ.
Už samotný názov akcie jasne prezrádza snahu organizátorov navodiť čo možno najpríjemnejšiu a pohodovú atmosféru v kontraste s uponáhľaným životom plným každodenných povinností.

„Zahráme groove, latino, R ‚n‘ B, funk, ale aj ďalšie hudobné štýly. Nechceme sa vyhýbať ani príjemným komerčnejším veciam. Občas si na pódiu určite zaspievame, budeme tvoriť, vytvárať momentálnu atmosféru a snažiť sa namiešať ju s pocitmi poslúcháča, tak, aby sme s publikom vytvorili symbiózu,“ povedal o zámere projektu SVATÝ POKOJ Gabriel Vohlárik.

Obsadenie trojice Richard Gajlík (basová gitara), Gabriel Vohlárik (bubny) a Tomaš Gajlík (piáno) možno v priebehu leta oživí aj ďalší zaujímavý hudobník alebo hosťujúci spevák.
„Záleží nám na spätnej väzbe od poslucháčov. Verím, že naše štvrtkové akcie na terase Monkey Clubu budú počas prázdnin pozitívnym príspevkom k spríjemneniu letných dní,“ dodal.

Vstupné na podujatie je 2 eurá, začiatok o 20. hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2010 16:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.