reklama

Piatkový večer strávte s Katarínou Koščovou a Danielom Špinerom

Už dnes, v piatok 12. apríla 2019, budú priestory Malého Berlína patriť slovenskej autorskej dvojici, textárke a speváčke Kataríne Koščovej a klaviristovi Danielovi Špinerovi. Návštevníci sa môžu tešiť na koncert plný skvelých šansónov a citlivých melódií.

Katarína Koščová spolu s Danielom Špinerom tvoria zohranú interpretačnú dvojicu. Ich spoločná tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón.

Svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvárajú príjemnú, komornú atmosféru. Katarína píše svoje texty v slovenčine, pohráva sa s poetickosťou svojich textov, pri ktorých vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície.

FOTO: Dominik Dubec

Mnohí ju poznajú ako prvú víťazku speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar.

Vydala sa však nekomerčnou cestou a priklonila sa k neobmedzenej umeleckej slobode, kde je naplno sama sebou. Jej vystúpenia sú teda plné uvoľnenosti a v doplnení jemného a podmanivého zvuku klávesov Daniela Špinera ide rozhodne o zaujímavý zážitok.

Koncert sa bude konať v piatok 12. apríla o 19:00 v  kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4).

Vstupné na podujatie je 10 €. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť aj v predpredaji na stránke TicketPortal.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2019 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.