reklama

Piatkový večer strávte s Katarínou Koščovou a Danielom Špinerom

Už dnes, v piatok 12. apríla 2019, budú priestory Malého Berlína patriť slovenskej autorskej dvojici, textárke a speváčke Kataríne Koščovej a klaviristovi Danielovi Špinerovi. Návštevníci sa môžu tešiť na koncert plný skvelých šansónov a citlivých melódií.

Katarína Koščová spolu s Danielom Špinerom tvoria zohranú interpretačnú dvojicu. Ich spoločná tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón.

Svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvárajú príjemnú, komornú atmosféru. Katarína píše svoje texty v slovenčine, pohráva sa s poetickosťou svojich textov, pri ktorých vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície.

FOTO: Dominik Dubec

Mnohí ju poznajú ako prvú víťazku speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar.

Vydala sa však nekomerčnou cestou a priklonila sa k neobmedzenej umeleckej slobode, kde je naplno sama sebou. Jej vystúpenia sú teda plné uvoľnenosti a v doplnení jemného a podmanivého zvuku klávesov Daniela Špinera ide rozhodne o zaujímavý zážitok.

Koncert sa bude konať v piatok 12. apríla o 19:00 v  kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4).

Vstupné na podujatie je 10 €. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť aj v predpredaji na stránke TicketPortal.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2019 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.