reklama

Piatkový večer v Trnave: Proma Frajdej a legendárny hip-hopový Beatkrík

Hudobný večer v príjemnom prostredí trnavskej Promenády v rámci letnej akcie Proma Frajdej osladí prítomným divákom okrem vystúpení troch kapiel aj malá adrenalínová súťaž v cyklistickom šprinte na 500 metrov.

Pozvanie organizátorov zo Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava prijali zoskupenia Landfil, Boom a Dynamo Team.

Práve trnavská skupina Dynamo Team známeho hudobníka Michala „Štofa“ Štofeja bude headlinerom druhej a zároveň poslednej tohtoročnej Proma Frajdej.

Podujatie začína o 19. hodine, vstup je voľný.

Fanúšikovia hip-hopu si v piatok 26. júla prídu na svoje na Zelenom kríčku – v overenom prostredí pod holým nebom sa uskutoční v poradí už 38. letná žúrka v rámci legendárneho seriálu Beatkrík.

Neviazanú zábavu v neformálnom prostredí podporia svojou účasťou známi DJ’s Spinhandz, Shakul, Spank, Dasex, Pišta The Púščač a Whiteass.

Akcia štartuje o 21. hodine.

Videopozvánka (by DJ Spinhandz):

Plagát:
beatkrik

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2013 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.