reklama

Pod hradbami v Promenáde nebude ani tento rok chýbať akcia Proma Frajdej

Pravú letnú pohodu prináša pod mestské hradby do tieňa starých stromov aj počas tohtoročných prázdnin podujatie Proma Frajdej.

V trnavskej Promenáde sa v piatok 18. júla a o týždeň 25. júla vždy od 19. hodiny predstaví niekoľko zaujímavých hudobných skupín.

Súčasťou akcie budú opäť zaujímavé exhibície a ukážky menej tradičných športových disciplín na skejtoch či špeciálnych bicykloch.

Foto: Peter Cagala

Organizátorom podujatia je Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Cieľom projektu je podpora mladých hudobníkov, poskytnutie prvých koncertných skúseností pred domácim publikom v neformálnej atmosfére, ale aj inšpirácia pre začínajúce kapely v podobe skúsených hudobníkov, ktorí na podujatí vystupujú.

PROGRAM PROMA FRAJDEJ 2014:

18.07.2014

Dreamfield – alternatívny rock
Landfil –acoustic alternative music
Katarzia – Katarína Kubošiová, nu-folk a texty z vlastného života

25.07. 2014

Triola – folk – blues – funky – groove – pop
ado* – beach music
MAXO – autorský projekt Martin “Maxo“ Šrámek

Ulož ako PDF
Napísal 7. júla 2014 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.