reklama

Ako si zachovať pokoj mysle – tri antické odpovede na pandémiu. Pozvánka na prednášku v knižnici

Novembrové podujatia pre dospelých začína Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave v stredu 3. novembra 2021 prednáškou Petra Fraňa, vedúceho Katedry filozofie a aplikovanej filozofie FF UCM v Trnave pod názvom Ako si zachovať pokoj mysle – tri antické odpovede na pandémiu.

Svetová pandémia, ľudské nešťastia, vlastné ohrozenie a ohrozenie našich blízkych, prepad ekonomiky, strata, alebo hrozba straty zamestnania – s takýmito negatívnymi a deštrukčnými informáciami sa potýkame už druhý rok.

Ako a kde máme nájsť silu pozitívnej mysle, kde hľadať radosť zo života a optimizmus, kde hľadať zdroj pohody, pozitivity, krásy a príjemnosti?

Sympatický Peter Fraňo možno poskytne návod, ako sa vysporiadať s nepríjemnými a negatívnymi informáciami a ako skvalitniť naše prežívanie a naše životy.

Prezentáciu projektu podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.

Ľubica Malá

Názov podujatia: Ako zachovať pokoj mysle – tri antické odpovede na pandémiu
Organizátor: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Termín: 3. november 2021, 17,00
Miesto: čitáreň knižnice

Ulož ako PDF
Napísal 1. novembra 2021 16:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.