reklama

Známy český reportér a dokumentarista Stanislav Motl bude mať v knižnici prednášku Štefánik – Milenec hviezd

Do Trnavy príde známy český reportér a dokumentarista Stanislav Motl.

Knižnica Juraja Fándlyho pozýva na stretnutie s českým novinárom a tvorcom dokumentov Stanislavom Motlom.

Do Trnavy príde na pozvanie Českého spolku vo štvrtok 14. októbra 2021 a hovoriť bude o Milanovi Rastislavovi Štefánikovi.

Prednáška pod názvom Štefánik – Milenec hviezd s podtitulom Putovanie po stopách M. R. Štefánika začne o 16. hodine v knižničnej čitárni.

„Tí, ktorí tohto erudovaného publicistu a autora literatúry faktu poznajú, vedia, že ich čaká zasvätený výklad. V centre pozornosti štvrtkového popoludnia bude osobnosť, ktorá v celonárodnej diváckej ankete na Slovensku získala prívlastok ‚Najväčší Slovák‘ – Milan Rastislav Štefánik,“ poznamenala Ľubica Malá z Knižnice J. Fándlyho.

Vstup na podujatie je bezplatný, platí režim OTP (osoby plne očkované, testované – od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín, alebo ochorenie COVID-19 prekonali za ostatných 180 dní).

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2021 7:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.