reklama

V rámci projektu VedoMost bude v knižnici prednáška Rýchlokurz 3D tlače

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave v rámci svojho nového projektu VedoMost pozýva na prednášku Rýchlokurz 3D tlače.

Jeho cieľom je poskytnúť záujemcom príležitosti na voľnočasové vzdelávanie a vzájomnú výmenu vedomostí v rôznych odborných oblastiach a aj upriamiť pozornosť na to, aký pozitívny prínos pre náš život môžu mať jednotlivé oblasti vedy a techniky, pripravuje pre široké laické publikum zaujímavú prednášku na tému Rýchlokurz 3D tlače.

Prednáška sa uskutoční 25. mája o 16,30 hod. v záhradnej čitárni pod moderátorskou taktovkou Ondreja Tepalu, lídra VedoMostu.

O tom ako funguje 3D modeling, ako ho využiť v domácnosti a aké má prínosy pre budúcnosť ľudstva, bude prednášať Petra Výbohová, ktorá vyštudovala mechanické inžinierstvo na ČVUT v Brne.

Ľubica Malá, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2023 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.