reklama

V rámci projektu VedoMost bude v knižnici prednáška Rýchlokurz 3D tlače

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave v rámci svojho nového projektu VedoMost pozýva na prednášku Rýchlokurz 3D tlače.

Jeho cieľom je poskytnúť záujemcom príležitosti na voľnočasové vzdelávanie a vzájomnú výmenu vedomostí v rôznych odborných oblastiach a aj upriamiť pozornosť na to, aký pozitívny prínos pre náš život môžu mať jednotlivé oblasti vedy a techniky, pripravuje pre široké laické publikum zaujímavú prednášku na tému Rýchlokurz 3D tlače.

Prednáška sa uskutoční 25. mája o 16,30 hod. v záhradnej čitárni pod moderátorskou taktovkou Ondreja Tepalu, lídra VedoMostu.

O tom ako funguje 3D modeling, ako ho využiť v domácnosti a aké má prínosy pre budúcnosť ľudstva, bude prednášať Petra Výbohová, ktorá vyštudovala mechanické inžinierstvo na ČVUT v Brne.

Ľubica Malá, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2023 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.