reklama

V záhradnej čitárni knižnice bude v rámci projektu VedoMost prednáška o inovatívnych možnostiach liečby rakoviny

Mladí nadšenci, ktorí vo februári tohto roka prišli v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave s projektom VedoMost, si pripravili na letný podvečer vo štvrtok 6. júla 2023 od 16. 30 hod. prednášku v záhradnej čitárni s naozaj zaujímavou témou.

Tentokrát je ňou choroba, ktorá je strašiakom v mnohých rodinách – rakovina – a inovatívne možnosti jej liečby.

Projekt VedoMost poskytuje možnosť pre všetkých záujemcov a záujemkyne zapojiť sa do vedecko-popularizačnej činnosti či diskusie o rozmanitých témach, dozvedieť sa nové vedecké poznatky a overiť si možnosti prepojenia vedy s praxou.

Prednášať bude a množstvo zaujímavých informácií vám odovzdá nadaná stredoškoláčka a výherkyňa 4. miesta na medzinárodnej vedeckej súťaži Regeneron ISEF v americkom Dallase Ľudmila Kvašňovská.

(ed)

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2023 12:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.