reklama

Prednáška na tému Mesto a umenie vo verejných priestoroch v záhradnej čitárni knižnice

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva v stredu 7. júna 2023 o 17,00 hod. do priestorov záhradnej čitárne všetkých záujemcov a záujemkyne o dianie v meste Trnava.

Účasť v rámci cyklu Mesto a knižnica prijal absolvent študijného odboru dejiny a teória umenia Adrián Kobetič, ktorý v Trnave pracoval ako mestský kurátor.

Jeho úlohou bolo starať sa o existujúce umelecké diela mesta, mapovať ich, zabezpečovať ich prezentácie či reštaurovanie. Na pôde knižnice vystúpi s prednáškou Mesto a umenie vo verejných priestoroch.

Rozprávanie bude hudobne dopĺňať hudobný sprievod v podaní Ľubomíra Konečného. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ľubica Malá

Ilustračné foto: TTSK

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2023 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.