reklama

V rámci cyklu Mesto a knižnica sa v záhradnej čitárni uskutoční zaujímavá prednáška o histórii Trnavy

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva 27. septembra 2023 o 17,00 hod. do priestorov záhradnej čitárne všetkých záujemcov a záujemkyne o históriu mesta Trnava.

Rodených Trnavčanov, ale určite aj tých, ktorí majú pozitívny vzťah k mestu, v ktorom pracujú, žijú, vychovávajú svoje deti, bude zaujímať prednáška riaditeľky Západoslovenského múzea v Trnave Martiny Bocánovej.


Záhradná čitáreň

FOTO: KJF

Svoj výskum zamerala na veľkú štvrť Trnavy – na Kopánku a v rámci cyklu Mesto a knižnica sa podelí o svoje zistenia. Určite budú zaujímavé aj výsledky jej výskumov, ktoré začala robiť aj vo Vozovke a na Špíglsáli. O hudobnú produkciu sa postará speváčka a gitaristka Lívia Doležalová.

Podujatie je zaradené do projektu Dní európskeho kultúrneho dedičstva na Slovensku a z verejných zdrojov ho podporil Fond na podporu umenia.

Ľubica Malá

Názov podujatia: Mesto a jeho štvrte
Organizátor: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Termín: 27. september 2023, 17,00
Miesto: záhradná čitáreň knižnice

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2023 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.