reklama

Pozvánka na prednášku: Kto a ako sa môže uplatniť v hernom priemysle?

Táto otázka bude témou štvrtkovej prednášky organizácie Update, na ktorej sa budú môcť jej návštevníci dozvedieť ako vyzerá proces tvorby počítačových hier a aj to kto všetko sa na ňom podieľa.

Počítačové hry určite nie sú nevyhnutne len stratou času.

Napríklad ich tvorba môže byť aj zaujímavým nápadom na podnikanie alebo ďalším krokom v kariére. Veď herný priemysel dosiahol v roku 2016 celosvetové tržby vo výške takmer sto miliárd dolárov a očakáva sa, že toto číslo bude naďalej rásť i v nasledujúcich rokoch.

Alexander Pavelek z Pixel Federation nám príde ukázať, kto všetko sa podieľa na tvorbe hier a že herný priemysel nie je len o hráčoch a programátoroch, ale aj marketéroch, grafikoch, projektových manažéroch, analytikoch a tak ďalej.

Sám Alexander si prešiel rôznymi pozíciami ako community manager, tester, game designer a v súčasnosti má ako producent na starosti celý proces prípravy hier.

Vo svojej prednáške priblíži celý proces tvorby hry od konceptu až po finálnu verziu a porozpráva o tom, kto všetko je do tohto procesu zapojený.

Ďalej sa dozvieme aký je rozdiel medzi indie a major developermi, freemium a premium modelom a prejde mi si aj ďalšie základne aspekty týkajúce sa fungovania herného priemyslu.

Prednáška začína vo štvrtok 26. januára 2017 o 19:00 v Berlineri DKP na Pekárskej 40. Vstupné na toto podujatie je 2€, resp. 1€ pre študentov.

Organizácia Update vznikla s cieľom podporovať v Trnave rozvoj malého podnikania, inovatívnych nápadov a profesionálneho rozvoja.

V súčasnosti organizuje vzdelávacie podujatia, ku ktorým neskôr v tomto roku pribudne otvorenie Update Coworkingu v priestoroch na Štefánikovej ulici, ako aj poskytovanie poradenských služieb pre malých podnikateľov.

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2017 10:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.