reklama

Pozvánka na prednášku: Kto a ako sa môže uplatniť v hernom priemysle?

Táto otázka bude témou štvrtkovej prednášky organizácie Update, na ktorej sa budú môcť jej návštevníci dozvedieť ako vyzerá proces tvorby počítačových hier a aj to kto všetko sa na ňom podieľa.

Počítačové hry určite nie sú nevyhnutne len stratou času.

Napríklad ich tvorba môže byť aj zaujímavým nápadom na podnikanie alebo ďalším krokom v kariére. Veď herný priemysel dosiahol v roku 2016 celosvetové tržby vo výške takmer sto miliárd dolárov a očakáva sa, že toto číslo bude naďalej rásť i v nasledujúcich rokoch.

Alexander Pavelek z Pixel Federation nám príde ukázať, kto všetko sa podieľa na tvorbe hier a že herný priemysel nie je len o hráčoch a programátoroch, ale aj marketéroch, grafikoch, projektových manažéroch, analytikoch a tak ďalej.

Sám Alexander si prešiel rôznymi pozíciami ako community manager, tester, game designer a v súčasnosti má ako producent na starosti celý proces prípravy hier.

Vo svojej prednáške priblíži celý proces tvorby hry od konceptu až po finálnu verziu a porozpráva o tom, kto všetko je do tohto procesu zapojený.

Ďalej sa dozvieme aký je rozdiel medzi indie a major developermi, freemium a premium modelom a prejde mi si aj ďalšie základne aspekty týkajúce sa fungovania herného priemyslu.

Prednáška začína vo štvrtok 26. januára 2017 o 19:00 v Berlineri DKP na Pekárskej 40. Vstupné na toto podujatie je 2€, resp. 1€ pre študentov.

Organizácia Update vznikla s cieľom podporovať v Trnave rozvoj malého podnikania, inovatívnych nápadov a profesionálneho rozvoja.

V súčasnosti organizuje vzdelávacie podujatia, ku ktorým neskôr v tomto roku pribudne otvorenie Update Coworkingu v priestoroch na Štefánikovej ulici, ako aj poskytovanie poradenských služieb pre malých podnikateľov.

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2017 10:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.