reklama

Pozvánka na prednášku ornitologičky Adriany Hološkovej o príčinách poklesu biodivezity v našej krajine

Od januára tohto roka zaradila Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave do svojej ponuky nový cyklus špecializovaných prednášok.

V spolupráci so Slovenskou ornitologickou spoločnosťou /BirdLife Slovensko pripravila pre svojich návštevníkov a návštevníčky sériu rozprávaní s prírodovednou tematikou.

Ako prvá sa predstaví v pondelok 22. januára 2024 o 18,00 hod. ekologička a ornitologička Adriana Hološková, doktorandka na Ústave pre životné prostredie, Prírodovedeckej fakulty Univerzity Karlovej.

V rámci štúdia aj viacerých výskumných projektov sa venuje skúmaniu príčin poklesu biodiverzity v poľnohospodárskej krajine strednej Európy a vo svojej prednáške bude analyzovať, prečo nám miznú kedysi bežné druhy vtákov.

Ak sa zaujímate o prírodu, ekosystémy a pôsobenie človeka v nich, neváhajte a príďte do knižnice.

Ľubica Malá, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2024 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.