reklama

Dodávka s polystyrénom začala horieť na Hospodárskej ulici počas jazdy

Vo štvrtok predpoludním došlo na Hospodárskej ulici k požiaru dodávkového auta Ford Transit prevážajúceho polystyrén.
Vodič sa snažil požiar zlikvidovať vlastnými silami s použitím dvoch príručných hasiacich prístrojov, jeho snaha však bola márna. Požiar, ktorý vznikol v motorovom priestore počas jazdy, zneškodnili napokon až hasiči. Oheň zničil celú motorovú časť Transitu a približne štvrtinu prevážaného materiálu. Väčšiu časť polystyrénu zachránil vodič spoločne s náhodnými okoloidúcimi.

„Na operačné stredisko OR HaZZ v Trnave bol o 09:46 hod. nahlásený požiar dodávkového vozidla na Hospodárskej ulici v Trnave. V čase príchodu jednotky bol plameňom zasiahnutý celý interiér vozidla a motorová časť.
Na miesto udalosti sa dostavila polícia na riadenie cestnej premávky. Po likvidácii požiaru o 10. hodine príslušníci HaZZ dočistili komunikáciu a vrátili sa na základňu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Príčinou vzniku požiaru bola technická porucha na vozidle počas jazdy. Materiálne škody spôsobené požiarov boli vyčíslené na 830 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2010 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.