reklama

Na obchvate počas jazdy začalo horieť osobné auto

Trnavskí hasiči zasahovali v pondelok 19. júna popoludní pri požiari osobného motorového vozidla na trnavskom obchvate v lokalite Štrky.

Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, vozidlo sa vznietilo počas jazdy v motorovej časti. Majiteľ sa ho do príchodu hasičskej jednotky pokúšal uhasiť práškovým hasiacim prístrojom a hlinou.

„Zasahujúci príslušníci po príjazde s hasičskou technikou vymedzili miesto udalosti svetelným a dopravným značením. Likvidačné práce boli vykonané 1 vysokotlakovým prúdom. Požiar sa tak nerozšíril do interiérovej časti. Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia. Následne spravili záverečný prieskum termovíznou kamerou, ktorý nepreukázal žiadne miesta so zvýšenou teplotou. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Prevádzkovo-technická porucha spôsobila na vozidle škodu predbežne odhadnutú na sumu 3 000 eur,“ uviedla L. Košťálová.

Ilustačné foto: archív (KR HaZZ Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2023 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.