reklama

Tretia Červeno-čírna noc sa niesla v znamení zoznamovania sa fanúšikov s novým kádrom

Stovky fanúšikov futbalového Spartaka sa stretli v sobotu 10. júla v priestoroch trnavského klubu Planet 4. V poradí už tretie pokračovanie Červeno-čírnej noci sa nieslo v znamení zoznamovania sa. S novým trénerom i hráčmi. Totálna obmena kádra, ktorá sa odohrala po skončení minulej sezóny, vnukla organizátorom akcie myšlienku nastaviť termín ďalšej Červeno-čírnej noci práve tesne pred štartom novej sezóny.

Fanúšikovia odprevádzali hráčov s ováciami a potleskom

Moderátor večera Anton Halenár po skončení „Štajovej“ Spartakovskej pozýval postupne pred mikrofón jednotlivých hráčov a členov realizačného tímu – prítomným sa prihovorili Dušan Radolský, Jozef Šuran a Jozef Valovič. Hráči, tých nových nevynímajúc, unisono vyhlásili, že sú si vedomí historických tradícií a mimoriadnej fanúšikovskej základne, ktorá je súčasťou Spartaka už po desaťročia. A preto sú pripravení odovzdať na trávniku všetko najlepšie, čo v sebe majú.

Zaslúžené ovácie si za originálny prednes pesničky „Keď Trnava nastupuje“ vyslúžil od publika miláčik tribún Koro Kone.

Pred odchodom hráčov využili fanúšikovia možnosť získať autogramy a spoločné fotografie so spartakovcami.
Zábava a dobrá nálada v zaplnenej „planéte“  pokračovala až do skorých ranných hodín.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2010 19:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.