reklama

Tretie pokračovanie Červeno-čírnej noci už túto sobotu aj s účasťou Radolského a hráčov

Presne týždeň pre prvým výkopom novej corgoňligovej sezóny napíše už svoju tretiu kapitolu obľúbená Červeno-čírna noc.

V sobotu 10. júla po skončení prípravného medzištátneho zápasu medzi trnavským Spartakom a rakúskym LASK Linz sa všetci skalní fanúšikovia Bílích andelov presunú do klubu Planet 4. Organizátori akcie pripravili okrem klasickej zábavy už tradične aj bonusový príspevok. Bude ním účasť trénera Dušana Radolského a jeho zverencov.

Snímka z vlaňajšej Červeno-čírnej noci

„Z vedenia klubu máme účasť hráčov aj trénera potvrdenú. Spartak buduje úplne nové mužstvo, prišlo veké množstvo hráčov. Červeno-čírna noc tak ponúkne fanúšikom jedinečnú možnosť osobne sa zoznámiť s novými trnavskými posilami, odfotiť sa, prípadne prehodiť niekoľko slov a získať autogramy. Zároveň chceme docieliť, aby prichádzajúci hráči prostredníctvom jedinečnej atmosféry lepšie pochopili, čo pre tunajších fanúšikov znamená Spartak Trnava,“ vysvetlil zmysel a podstatu sobotňajšej Červeno-čírnej noci člen organizačného klubu Martin.

Vstupné je symbolické 2 eurá. Organizátori upozorňujú návšteníkov akcie, aby s príchodom do priestorov klubu Planet 4 neváhali do neskorých večerných hodín. Príchod Radolského zverencov je naplánovaný na 20.30 hodinu. Zotrvanie hráčov medzi zabávajúcimi sa fanúšikmi bude mať prirodzene svoje časové hranice. Zdržať sa plánujú  asi hodinu.
Preto ak chcete zažiť tú pravú atmosféru a vychutnať si ju spolu s novým kádrom Spartaka odporúčame dostaviť sa na miesto určenia už okolo 20. hodiny.

FOTO: rudis


Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2010 0:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.