reklama

Na hráčov Spartaka zaútočili v noci po príjazde z Košíc vlastní fanúšikovia

Približne 30 nahnevaných fanúšikov trnavského Spartaka čakalo v noci z piatka na sobotu 6. októbra na príjazd hráčov z neúspešného zápasu v Košiciach.

Spartak podľahol tamojšiemu MFK 0:1 a zostáva po 12. kolách na poslednej priečke corgoňligovej tabuľky.

Podľa informácií portálu trnava-live.sk v areáli Štadióna Antona Malatinského došlo k ostrým slovným prestrelkám medzi fanúšikmi a hráčmi. Viacerí z fanúšikov mali byť v podnapitom stave.

Na mieste zasahovali aj policajné hliadky.Jedno z poškodených áut v areáli štadióna

Po príchode hráčov na štadión došlo k slovným výmenám medzi fanúšikmi a hráčmi. Polícia nezaznamenala žiadne fyzické útoky. Evidujeme však poškodenie dvoch čelných skiel na autách, ktoré boli odstavené na parkovisku pre hráčov. K poškodeniu prišlo pravdepodobne ešte pred príjazdom výpravy, polícia začala stíhanie pre trestný čin poškodzovania cudzej veci. Žiadne iné materiálne škody hlásené do tejto chvíle neboli,“ uviedol hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Nijaké ďalšie materiálne škody neeviduje ani samotný klub. „Nemáme vedomosť o tom, že by fanúšikovia v noci poškodili nejaký iný majetok, okrem čelných skiel na dvoch vozidlách,“ komentoval PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Okolo jednej v noci malo prísť v priestoroch Štadióna Antona Malatinského k údajnému incidentu fanúšikov trnavského klubu s výpravou Spartaka. Vzhľadom k tomu, že táto skutočnosť je veľmi čerstvá a v klube sa zisťujú všetky podrobnosti, nateraz sa FC Spartak Trnava k tomuto nemôže vyjadriť. Urobí tak oficiálnou tlačovou správou – stanoviskom v sobotu popoludní prostredníctvom médií,“ doplnil.

Aktuálne situáciu v klube podľa našich informácií v týchto chvíľach rieši predstavenstvo a majitelia klubu.

Viac informácií nájdete v tomto článku.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2012 11:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na hráčov Spartaka zaútočili v noci po príjazde z Košíc vlastní fanúšikovia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.