reklama

Zlodeji využívajú neopatrné vetranie bytov počas horúcich dní

V priebehu tohtoročného leta a jeho niektorých výnimočne horúcich dní a nocí polícia zaznamenala zvýšený počet krádeží.

„Ide v hlavnej miere o krádeže v bytoch na prízemí či rodinných domoch, kde sa páchateľ dostal do bytu cez otvorené okno. Je potrebné si uvedomiť, že sieť proti hmyzu nie je dostatočná ochrana pred vykradnutím a páchateľa v jeho úmysle nezastaví. Zároveň je potrebné myslieť i na to, že zlodej vás takto dokáže vykradnúť aj počas vášho spánku v noci,“
upozorňuje hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Ľuboš Homola.

Práve preto polícia odporúča občanom, aby vetrali svoje príbytky obozretne a s maximálnym ohľadom na ochranu seba a svojho majetku a tak nedali zlodejom žiadnu príležitosť.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2010 10:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.