reklama

Zlodeji sa počas jednej noci vrátili do pizzérie štyrikrát. Majitelia po nich pátrajú, zverejnili video

S prehľadom, istotou, bez náhlenia. Ako keby boli vo svojom vlastnom dome.

Presne tak sa správali mladí zlodeji, ktorí v polovici júna „navštívili“ podnik Pizza Villa Verde v Bučanoch. Neprišli sa však najesť, ale vziať si niečo, čo im nepatrí. Pod rúškom noci.

Zlodejov priamo v akcii nakrútila kamera snímajúca priestor pred sídlom pizzerie, ako aj ďalšia umiestnená v skladových priestoroch.

Video so zlodejmi zverejnila pizzréria na Facebooku.
Pre spustenie stlačte šípku vľavo dolu:

Prvý raz sa objavili v podniku krátko pred pol jednou v noci a strávili tu dlhých 12 minút.

Bezočivosť zlodejov dokumentuje skutočnosť, že svoju návštevu ešte v tú istú noc niekoľkokrát zopakovali. Ešte aj krátko pred štvrtou hodinou ráno si prišli aj pre ďalšiu časť lupu.

Podľa slov majiteľky podniku Zuzany Paulíkovej, ktorá podnik prevádzkuje spolu s manželom, suverénne pôsobiaci chmatáci prišli celkovo až štyrikrát. Ukradli päť sudov piva a množstvo nealko nápojov.

„Prosíme o pomoc pri pátraní po páchateľoch krádeže v Pizzérii Villa Verde. Akékoľvek informácie týkajúce sa krádeže volajte na telefónne číslo 0940 386 792. V prípade, že informácie povedú k odhaleniu páchateľov, odmena je istá,“ vyzývajú majitelia ľudí, ktorí by im mohli pomôcť prostredníctvom výzvy na Facebooku.

Prípadné informácie o páchateľoch je, samozrejme, možné oznámiť aj na polícii.

zlodeji-bucany-1
Reprosnímok z bezpečnostnej kamery

Ulož ako PDF
Napísal 31. júla 2014 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.