reklama

V noci došlo k ďalšej vážnej nehode motorky s autom

Vo štvrtok 26. augusta 2010 o 23.26 hod. bola ohlásená dopravná nehoda na Ružindolskej ulici v Trnave. Rovnako ako v nedeľu na Hospodárskej ulici, opäť došlo k stretu osobného auta a motorky.

Miesto nehody. Šípka na ceste naznačuje, akým smerom sa uberala motorka od križovatky po strete s osobným autom

„Piati príslušníci HaZZ z hasičskej stanice v Trnave po príchode na miesto udalosti zistili, že prišlo k zrážke jedného osobného motorového vozidla Peugeot 307 a motocykla Suzuki R 750 GSX. V dôsledku dopravnej nehody došlo k vážnemu ťažkému zraneniu dolnej končatiny motocyklistu. Príslušníci hasičského zboru pomohli zasahujúcej lekárke s ošetrovaním zraneného a následne naložili postihnutú osobu do vozidla Zdravotnej záchrannej služby,“ uviedol hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ Trnava


„Z doterajších zistení vyplynulo, že vodič auta išiel po vedľajšej ceste a nesprávne vošiel do križovatky,“
uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Foto: HaZZ Trnava

Hasiči havarovaný automobil a motocykel zabezpečili proti vzniku požiaru, uniknuté prevádzkové kvapaliny posypali sorbentom Vapex a osvetľovali miesto udalosti počas dokumentovania nehody pomocou osvetľovacieho agregátu. Po ukončení zásahu o 00:56 hod. sa jednotka HaZZ vrátila na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2010 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V noci došlo k ďalšej vážnej nehode motorky s autom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.