reklama

Pri Zvončíne sa prevrátilo auto, po nehode neďaleko Oravného našli len opustené auto bez posádky

Trnavskí hasiči zasahovali v minulých dňoch pri dvoch dopravných nehodách.

Na ceste I. triedy pri osade Oravné medzi Trnavou a Bučanmi došlo 5. septembra 2021 pred 23. hodinou k nehode osobného auta.

„Hasičská jednotka z Trnavy po príchode na miesto udalosti zistila, že v havarovanom automobile sa nik nenachádza. Hasiči na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a v spolupráci s políciou prehľadávali okolie nehody s cieľom nájsť účastníkov nehody. Miesto udalosti bolo počas celého zásahu osvetľované elektrocentrálou. Po neúspešnom hľadaní osôb, hasiči naložili vrak na automobil odťahovej služby,“ informovala hovorkyňa HaZZ v Trnave Lena Košťálová.


Nehoda pri Oravnom

FOTO: HaZZ Trnava

V pondelok 6. septembra pred 7. hodinou ráno došlo k dopravnej nehode pri obci Zvončín.

Osobné auto sa prevrátilo na strechu a čiastočne zasahovalo na cestu. Vodič sa nachádzal mimo vozidla.

„Zasahujúci príslušníci poskytli zranenej osobe prvú predlekársku pomoc a následne ju odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej službe. Na havarovanom vozidle boli vykonané protipožiarne opatrenia a po naložení vraku na odťahové auto dočistili vozovku od úlomkov po dopravnej nehode. Počas celého zásahu bola premávka riadená hasičmi, nakoľko bola neprejazdná v jednom jazdnom pruhu,“ uviedla L. Košťálová.


Prevrátené auto neďaleko Zvončína

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2021 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.