reklama

Auto sa prevrátilo pri výjazde z diaľnice

V nedeľu 22. januára o 8.03 hodine bola z Koordinačného strediska Integrovaného záchranného systému ohlásená nehoda osobného auta na diaľnici v smere z Trnavy do Hlohovca.
Foto: HaZZ Trnava

Na miesto nehody vyrazili štyria príslušníci HaZZ v Trnave. „Osobné motorové vozidlo Renault Megane sa nachádzalo prevrátené na streche mimo diaľnice v priekope. V čase nehody sa vo vozidle nachádzal iba vodič, ktorý bol po príjazde jednotky HaZZ už mimo vozidla. Príslušníci HaZZ zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru odpojením akumulátora a úniku prevádzkových kvapalín a vyznačili miesto zásahu. Na miesto sa dostavila sanitka ZZS, polícia a cestári so svetelným označením. Jednotka HaZZ sa po ukončení zásahu o 09:11 hod. vrátila na základňu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2012 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.