reklama

Trnavskí ultras budú zajtra trénovať chorály

Skvelá myšlienka: trnavskí ultras budú spoločne trénovať. Už v nedeľu 5. septembra od 10.30 hodiny využijú fanúšikovia trnavského Spartaka zápas B-tímu, aby sa zdokonalili v spievaní oslavných a povzbudzujúcich chorálov.

„Nielen hráči, ale aj my – fanúšikovia potrebujeme tréning. Na zápasoch sa ukazuje, že nie všetky chorále ovládajú všetci tak ako by mali alebo spev nie je ideálne zosúladený. To všetko sú však veci, ktoré sa dajú veľmi ľahko zmeniť – natrénovať. Poďme po vzore uznávaných fanúšikovských skupín vo svete a i my sa zdokonaľme v našom životnom štýle. Ultras tréning je príležitosťou pre túto pozitívnu zmenu,“ uvádza sa na oficiálnej stránke trnavských ultras.

Trnavskí fanúšikovia len ťažko hľadajú na Slovensku konkurenciu

Na Štadióne Antona Malatinského sa preto stretnú priaznivci klubu, ktorí berú svoje fandenie naozaj vážne.
Všetci fanatici, ktorí chcú i počas reprezentačnej prestávky zažiť atmosféru kotla, zaspievať chorále, pokecať s bandou a pozrieť si i futbálek, sa stretnú na východnej tribúne, za domácou striedačkou, kde sa bude konať prvý oficiálny trnavský ultras tréning. Príležitosť dostanú aj talentovaní mladí bubeníci,“ vyzýva stránka ultrasspartak.sk

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2010 21:20. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.