reklama

Trnava bola dejiskom M-SR v atletike družstiev, muži AŠK Slávia bronzoví

Atletický štadión AŠK Slávia Trnava bol v stredu 15. septembra dejiskom majstrovstiev Slovenska v atletike družstiev. V oboch kategóriách triumfovali pretekári Spartak ZTS Dubnica nad Váhom. Muži zvíťazili pred Sláviou UK Bratislava a domácim AŠK Slávia Trnava, v ženskej kategórii obsadili za Dubničankami zostávajúce medialové stupienky Slávia UK Bratislava a AC Nové Zámky.

Súťaž v skoku o žrdi žien

Najväčšími hviezdami atletických majstrovstiev boli kladivár Libor Charfreitag a kenský reprezentant Collins Kosgei.
Čerstvý kladivársky majster Európy sa v Trnave lúčil so sezónou výborným výkonom 76,65 m. Prihliadajúc na pomalšie parametre trnavského okruhu a znížené tréningové dávky v závere sezóny ide o výborný výkon. Koncom septembra odlieta Charfreitag do Dallasu, kde absolvuje ďalšiu prípravu.

Kenský bežec vyhral svoju disciplínu na 3000 metrov, na polovičnej trati skončil aj kvôli únave z predošlého behu druhý.

Riaditeľ pretekov Vladimír Gubrický netajil spokojnosť: „Teší ma, že sme v mužskej kategórii obhájili bronzový stupienok. Rovnako mám radosť z výbornej organizácie pretekov. vyšlo nám počasie a všetko dopadlo na výbornú. Organizačný štáb si vyslúžil pochvalu od účastníkov podujatia. Pozitívne hodnbotenie nám vystavil aj Alfonz Juck, prezident dubnického klubu, manažér a moderátor, rovnako tak podpredseda NR SR a čestný prezident Spartaku Dubnica Milan Hort,“ zhodnotil.

Fotopostrehy z MS-SR družstiev, Trnava, 15. september 2010:

Riaditeľ podujatia V. Gubrický (vľavo) v rozhovore s dlhoročným atletickým trénerom Eduardom Čordášom (v strede) a M. Hortom

Zľava E. Čordáš, M. Hort a A. Juck


Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2010 11:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.