reklama

Z horiaceho domu vyslobodili 88-ročného starčeka

Materiálne škody vo výške 20-tisíc eur spôsobil požiar rodinného domu na Bočnej ulici v Trnave v noci zo soboty na nedeľu 3. októbra.
Ako prví boli na mieste činu dvaja policajti Obvodného oddelenia PZ v Trnave  Milan Šturma a Miroslav Kobza, ktorí s nasadením vlastného života vyslobodili z horiaceho domu 88 – ročného majiteľa domu. Starčeka, ktorý sa nadýchal splodinami, previezla do nemocnice sanitka.

„Na miesto udalosti boli vyslaní k pôvodným štyrom aj ďalší dvaja príslušníci z hasičskou technikou. Oheň zasiahol celý dom. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu boli nasadené dva vysokotlakové prúdy a jeden C prúd za súčasného rozoberania konštrukcie strechy,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko. Likvidácia požiaru trvala asi dve hodiny, hasiči ukončili zásah po 3.30 hodine.

Príčinou vzniku požiaru bola porucha na elektrickom vykurovacom telese.

Foto: HaZZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2010 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.