reklama

Hasiči zachránili dom pred zhorením

V pondelok večer o 21:59 ohlásili na OR HaZZ v Trnave silné dymenie a iskrenie z komína v rodinnom dome na ulici Terézie Vansovej v Trnave.

Štyria zasahujúci hasiči na mieste zistili, že horia sadze v komíne. „Príslušníci jednotky vykonali likvidáciu požiaru jednoduchými hasebnými prostriedkami – vyniesli tuhé palivo z kotla a odstránili horiace sadze z komínového telesa cez komínové dvierka. Ďalej vyvetrali pivničné priestory a pomocou termokamery skontrolovali teleso komína,“ priblížil hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Fotografia OR HaZZ v Trnave z povaly rodinného domu

Majiteľovi rodinného domu vznikla požiarom škoda vo výške 35 eur, uchránené hodnoty predstavujú asi 10-tisíc eur. Jednotka sa vrátila na základňu o 23:31 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2010 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.