reklama

Hasiči pripravujú taktické cvičenie, nad Prednádražím bude krúžiť vrtuľník

V utorok 5. októbra sa uskutoční v priestoroch Študentského domova Miloša Uhra v Trnave na sídlisku Prednádražie taktické cvičenie Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave.

„Zameraním a cieľom taktického cvičenia bude likvidácia požiaru, záchrana a evakuácia osôb z výškovej budovy pomocou výškovej techniky, lezeckej záchrannej skupiny a leteckej hasičskej záchrannej služby zo študentského domova a jedálne Miloša Uhra na ulici J. Bottu č. 21 v Trnave,“ priblížil hovorca krajských hasičov Ivan Peťko.

Organizátori akcie upozorňujú obyvateľov okolitých ulíc, najmä na Gejzu Dusíka a Jána Bottu, že v čase od 8.30 do 11. hodiny môže dôjsť k silným nárazom vetra a zvýšenej hlučnosti.  „Z toho dôvodu by bolo vhodné, aby obyvatelia priľahlých ulíc odstránili z balkónov veci, ktoré by im mohol nárazový vietor uchytiť,“ upozornil Peťko.

Ilustračné foto: KR HaZZ


Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2010 12:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.