reklama

Hasiči pripravujú taktické cvičenie, nad Prednádražím bude krúžiť vrtuľník

V utorok 5. októbra sa uskutoční v priestoroch Študentského domova Miloša Uhra v Trnave na sídlisku Prednádražie taktické cvičenie Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave.

„Zameraním a cieľom taktického cvičenia bude likvidácia požiaru, záchrana a evakuácia osôb z výškovej budovy pomocou výškovej techniky, lezeckej záchrannej skupiny a leteckej hasičskej záchrannej služby zo študentského domova a jedálne Miloša Uhra na ulici J. Bottu č. 21 v Trnave,“ priblížil hovorca krajských hasičov Ivan Peťko.

Organizátori akcie upozorňujú obyvateľov okolitých ulíc, najmä na Gejzu Dusíka a Jána Bottu, že v čase od 8.30 do 11. hodiny môže dôjsť k silným nárazom vetra a zvýšenej hlučnosti.  „Z toho dôvodu by bolo vhodné, aby obyvatelia priľahlých ulíc odstránili z balkónov veci, ktoré by im mohol nárazový vietor uchytiť,“ upozornil Peťko.

Ilustračné foto: KR HaZZ


Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2010 12:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.