reklama

ALMAZ GROUP – to je sériová a kusová produkcia výrobkov zo skla do interiéru aj exteriéru

INZERCIA

Sklo zastáva v súčasnom interiéri nezastupiteľné miesto. Moderné technológie a kvalitné výrobné linky dovoľujú producentom skla poskytovať zákazníkom komfort v podobe bezpečných, kvalitných, trvácnych a originálnych interiérových výrobkov.
Patrí medzi nich aj trnavská spoločnosť ALMAZ GROUP so sídlom na Coburgovej ulici v areáli bývalej automobilky TAZ.

Ak hľadáte pre svoj byt, dom či kanceláriu sklené deliace steny, vitrínu, poličku, dvere, stolík, zábradlie, zimnú záhradu schodisko alebo okná, obráťte sa s dôverou priamo na výrobcu sklených produktov, spoločnosť ALMAZ GROUP.

Výnimočnosť ponuky trnavskej firmy z pohľadu klienta spočíva hneď vo viacerých faktoroch: priamo v továrni pre vás vyrobia na mieru akýkoľvek výrobok bez ohľadu na množstvo, stačí len vysloviť požiadavku. Na obavy, že vo veľkej fabrike so žiadosťou o výrobu jedného stolíka či vitríny nepochodíte, pokojne zabudnite.

Na druhej strane, ALMAZ dokáže vďaka vysokým výrobným kapacitám naplniť aj požiadavky na sériovú výrobu skiel ako sú napríklad stavebné projekty, okná pre budovy, vlaky, autobusy či výrobky pre nábytkársky sektor.

Pozitívom objednávky priamo u výrobcu je samozrejme aj skutočnosť, že tovar dostanete “z prvej ruky”, teda už bez ďalších cenových navýšení inými medzistupňami obchodnej hierarchie.

“Zaoberáme sa spracovaním tabuľového skla. S radosťou vyhovieme zákazníkom so špeciálnymi požiadavkami, s plnou vážnosťou sa postaráme aj o menšie jednorazové požiadavky fyzických osôb, napríklad pri zariaďovaní interiéru či kancelárie. Almaz Group má skúsenosti aj z väčších developerských projektov, naše výrobné linky a skúsení pracovníci sú schopní uspokojiť aj vysokonáročné a veľkoobjemové zakázky,” vysvetľujú zástupcovia spoločnosti ALMAZ GROUP.

Sklo sa v moderných interiéroch zabývalo. Poskytuje pocit nestiestneného priestoru, prepojenosti, prináša do bytu alebo kancelárie viac svetla. Bezpečnostné sklá, používané pri produkcii sklených výrobkov, dosahujú vďaka špeciálnym úpravám vysokú mechanickú pevnosť. Ich výhodou je aj menšia hrúbka v porovnaní napríklad so sadrokartónom. Ak potrebujeme zvýšiť intimitu priestoru, požiadame o výrobu pieskovaného, prípadne farbeného skla. ALMAZ GROUP ponúka širokú škálu farieb, odtieňov a grafických vzorov, ktoré vhodne dopĺňajú vizuál interiéru.

Ak ste doteraz nenašli výrobok zo skla podľa svojich predstáv, alebo ste nepochodili v menších sklenárstvach, s dôverou sa obráťte na trnavského výrobcu. Môžete si byť istí, že sa radi postarajú o to, aby ste odchádzali spokojní.

Kontakt:

ALMAZ Group, s.r.o.
Coburgova 84
917 02 Trnava, tel.: 0905 745 458, 0905 977 584, 0905745460, e-mail: almaz@almaz.sk, www.almaz.sk.


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2010 16:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.