reklama

Galéria Jána Koniarka: Andrej Haršány, DATA Body

Autor, titul výstavy: Andrej Haršány, DATA Body
Miesto konania: klUb 3, Kopplova vila GJK, Zelený kríček 3, Trnava
Kurátor: Miroslav Zajac
Vernisáž: 30. november 2010 o 18:00 hod., Kopplova vila GJK
Trvanie výstavy: 30. 11. 2010 – 9.1.2011

Výstava DATA BODY je začiatok hľadania vlastného výtvarného prejavu. Hľadanie súvislostí a ich aplikovanie v galerijnom priestore. Inštalácia tiel rôznych materiálov, póz a foriem. Virtuálny projekt ako obraz doby ako hľadíme na ľudské telo, ktoré stratilo svoju transcendentálnosť a stáva sa iba súborom informácií. Alebo ako telo stratené v mase iných tiel, budované vnútornými štruktúrami, ktoré reprezentujú masové prostredie odrážajúce sa v nás.

Foto: Andrej Haršány/GJK


Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2010 2:09. Článok je zaradený do rubriky: Galéria Jána Koniarka, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.