reklama

Galéria Jána Koniarka prináša v jeden deň tri nové výstavy, koncerty aj prezentáciu dizajnových predajcov

Galéria Jána Koniarka v Trnave pozýva na sériu podujatí pod názvom V galerijnej záhrade, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 17. septembra 2020 od popoludnia do večerných hodín.

Od 14. hodiny až 21. hodiny sa návštevníci v areáli Koppelovej vily zoznámia s tvorbou a činnosťou dizajnových predajcov Kubik, Remini a Slovenské centrum dizajnu.

O 16.30 začne koncert Lucie Lužinskej a o 18. hodine otvoria v Koppelovej vile tri výstavy: Medzinárodný výstavný projekt Antroporary, Andrea Bartošová: Za oknom a Martin Kochan: Od emócii k tvaru.

O 19. hodine vystúpi hudobník Stroon.

K dipozícii nvštevníkom bude aj občerstvenie.


Galéria Jána Koniarka

ANTROPORARY

Medzinárodný výstavný projekt Antroporary reaguje na antropocentrické a antropologické tendencie, motívy a prvky v tvorbe súčasnej mladej generácie umelcov, umelkýň a umeleckých skupín v domácom a medzinárodnom prostredí. Kurátorom výstavy je Michal Stolárik.

ystavujúci/e autori/ky: Lőrinc Borsos, Radek Brousil, Bogomir Doringer, Sári Ember, Barbora Fastrová, Anna Hulačová, Adam Csoka Keller, Šárka Koudelová, Vojtěch Kovařík, Pavla Malinová, Kristián Németh, Titania Seidl & Lukas Thaler, Boris Sirka, Adam Šakový.

Výstava potrvá do 15. novembra 2020.

Andrea Bartošová: Za oknom

Profilová výstava poprednej slovenskej maliarky, výber z jej aktuálnej maliarskej tvorby. Kurátorom je Vladimír Beskid.

Výstava potrvá do 11. októbra 2020.

Martin Kochan: Od emócii k tvaru

Aktuálna sochárska tvorba mladého regionálneho umelca. Kurátorom je Vladimír Beskid.

Výstava potrvá do 11. októbra 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2020 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Galéria Jána Koniarka, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.