reklama

Galéria Jána Koniarka prináša v jeden deň tri nové výstavy, koncerty aj prezentáciu dizajnových predajcov

Galéria Jána Koniarka v Trnave pozýva na sériu podujatí pod názvom V galerijnej záhrade, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 17. septembra 2020 od popoludnia do večerných hodín.

Od 14. hodiny až 21. hodiny sa návštevníci v areáli Koppelovej vily zoznámia s tvorbou a činnosťou dizajnových predajcov Kubik, Remini a Slovenské centrum dizajnu.

O 16.30 začne koncert Lucie Lužinskej a o 18. hodine otvoria v Koppelovej vile tri výstavy: Medzinárodný výstavný projekt Antroporary, Andrea Bartošová: Za oknom a Martin Kochan: Od emócii k tvaru.

O 19. hodine vystúpi hudobník Stroon.

K dipozícii nvštevníkom bude aj občerstvenie.


Galéria Jána Koniarka

ANTROPORARY

Medzinárodný výstavný projekt Antroporary reaguje na antropocentrické a antropologické tendencie, motívy a prvky v tvorbe súčasnej mladej generácie umelcov, umelkýň a umeleckých skupín v domácom a medzinárodnom prostredí. Kurátorom výstavy je Michal Stolárik.

ystavujúci/e autori/ky: Lőrinc Borsos, Radek Brousil, Bogomir Doringer, Sári Ember, Barbora Fastrová, Anna Hulačová, Adam Csoka Keller, Šárka Koudelová, Vojtěch Kovařík, Pavla Malinová, Kristián Németh, Titania Seidl & Lukas Thaler, Boris Sirka, Adam Šakový.

Výstava potrvá do 15. novembra 2020.

Andrea Bartošová: Za oknom

Profilová výstava poprednej slovenskej maliarky, výber z jej aktuálnej maliarskej tvorby. Kurátorom je Vladimír Beskid.

Výstava potrvá do 11. októbra 2020.

Martin Kochan: Od emócii k tvaru

Aktuálna sochárska tvorba mladého regionálneho umelca. Kurátorom je Vladimír Beskid.

Výstava potrvá do 11. októbra 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2020 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Galéria Jána Koniarka, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.