reklama

Prvou krajskou Miss sa stala 20-ročná Trnavčanka Katarína Rezbáriková

Historicky prvý titul Miss Trnavského kraja získala v stredu 24. novembra 2010 v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn 20-ročná Trnavčanka Katarína Rezbáriková. Prvou vicemiss sa stala o rok mladšia Laura Pikusová z Veľkého Orvišťa, titul druhej vicemiss sa ušiel osemnásťročnej Seničanke Lenke Lopúchovej.
Vo finále sa predstavilo spolu dvanásť dievčat. Programom sprevádzal moderátor Martin Chynoranský.

V strede Miss Trnavského kraja K. Rezbáriková, po jej pravici 1. vicemiss L. Pikusová, vpravo 2. vicemiss L. Lopúchová

FOTO: agentúra Flash

Reklamno-módna agentúra FLASH z Trnavy, ktorá stála za organizáciou tohto projektu, vyhlásila aj ďalšie dve kategórie.
Ocenenie za titul Miss sympatia si odniesla Kristína Gašparíková z Borského Mikuláša, Miss internet sa stala Simona Polačková z Ružindola.

Organizátori ďakujú sponzorom a partnerom Miss Trnavského kraja 2010:

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2010 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Miss Trnavského kraja 2010, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.