reklama

Prvou krajskou Miss sa stala 20-ročná Trnavčanka Katarína Rezbáriková

Historicky prvý titul Miss Trnavského kraja získala v stredu 24. novembra 2010 v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn 20-ročná Trnavčanka Katarína Rezbáriková. Prvou vicemiss sa stala o rok mladšia Laura Pikusová z Veľkého Orvišťa, titul druhej vicemiss sa ušiel osemnásťročnej Seničanke Lenke Lopúchovej.
Vo finále sa predstavilo spolu dvanásť dievčat. Programom sprevádzal moderátor Martin Chynoranský.

V strede Miss Trnavského kraja K. Rezbáriková, po jej pravici 1. vicemiss L. Pikusová, vpravo 2. vicemiss L. Lopúchová

FOTO: agentúra Flash

Reklamno-módna agentúra FLASH z Trnavy, ktorá stála za organizáciou tohto projektu, vyhlásila aj ďalšie dve kategórie.
Ocenenie za titul Miss sympatia si odniesla Kristína Gašparíková z Borského Mikuláša, Miss internet sa stala Simona Polačková z Ružindola.

Organizátori ďakujú sponzorom a partnerom Miss Trnavského kraja 2010:

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2010 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Miss Trnavského kraja 2010, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.