reklama

Pavelek odmietol reči o odstúpení z pozície mestského poslanca

Riaditeľ Fakutnej nemocnice (FN) v Trnave Gabriel Pavelek odmietol informácie o tom, že by sa mal vzdať mandátu mestského poslanca. Reči o odstúpení z funkcie poslanca MZ sa podľa jeho slov nezakladajú na pravde.

„Komunálne voľby v Trnave prebehli korektne, preto nevidím dôvod, aby som sa mandátu vzdal,“ vyjadril sa pre trnava-live.sk šéf trnavskej nemocnice a dlhoročný mestský poslanec.
Pavelek okrem postu riaditeľa FN zastáva aj pozíciu poslanca VÚC, predsedu združenia neštátnych lekárov Aesculap v mestskej poliklinike, vykonáva aj vlastnú lekársku prax.

MUDr. Gabriel Pavelek

„Šumy o mojom pláne odstúpiť z postu poslanca v mestskom zastupiteľstve môžu mať v základ v mojich úvahách neprijať prípadnú pozíciu člena Mestskej rady. Práca riaditeľa nemocnice je komplikovaná, preto som rozhodnutý prípadnú nomináciu do Mestskej rady odmietnuť,“ upresnil Gabriel Pavelek.

V novembrových komunálnych voľbách získal ako kandidát KDH 790 hlasov a umiestnil sa na druhej priečke vo svojom volebnom obvode hneď za Bystríkom Stankom, ktorému dalo dôveru o 74 ľudí viac.

Prvým náhradníkom vo volebnom obvode č. 5 je Mgr. Rastislav Mráz, nominant KDH a konateľ spoločnosti TT-IT, ktorej 100-percentným vlastníkom je mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 9. decembra 2010 12:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pavelek odmietol reči o odstúpení z pozície mestského poslanca”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.