reklama

Vstupenky na Reprezentačný ples mesta Trnava sú v predaji

Šestnásty Reprezentačný ples mesta Trnavy sa uskutoční 4. marca 2011 od 20. hodiny v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici. Finančný výťažok z plesu bude tradične venovaný na charitatívne účely.

Plesajúcim bude hrať a spievať Orchester Pavla Zajačka so svojimi sólistami a ľudová hudba Trnafčan, o žánrovú pestrosť hudby a zábavu sa postará aj DJ Marián Kukla a úlohy moderátorov sa ujmú Jana Borovská a Martin Chynoranský.

Záujemcovia si môžu kúpiť vstupenky na ples od 14. februára 2011 až do vypredania v pokladni Mestského úradu v Trnave na Trhovej ulici 3. Cena jednej vstupenky na prízemie je 49 eur na osobu, cena vstupenky na galériu 44 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 16. januára 2011 23:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.